wearex
21 اسفند 1401 - 10:03

ضرورت بروزرسانی تجهیزات پلیس فتا/استفاده از ظرفیت نخبگان

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه پلیس انقلابی همه کارها را در نزد خود کوچک می‌داند، گفت: پلیس فتا باید برای بروز رسانی تجهیزات خود از نخبگان دعوت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدرضا رادان فرمانده انتظامی کل کشور در همایش سراسری رؤسای پلیس فتا با تاکید بر اهمیت احصاء واقعی وضع موجود و استفاده از آن و ترسیم آینده در حوزه فعالیت پلیس فتا اظهار کرد: در کنار این دو موضوع جهت‌سازها و ارکان جهت‌ساز باید در اذهان شما نقش ببندد که منظور پلیس فتای متخصص آینده‌نگر و انقلابی است.

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه پلیس انقلابی همه کارها را در نزد خود کوچک می‌داند، خاطرنشان کرد: پلیس فتا باید برای مأموریت‌های آتی آنقدر آمادگی داشته باشد که هر تهدیدی در حوزه سایبر برای آن کوچک باشد.

وی تصریح کرد: برای رسیدن به آن پلیس در آن فضا و تهدید نیاز به تجهیزات به روز دارید؛ لذا اگر از الان برای بروزرسانی تجهیزات برنامه‌ ریزی نکنید و متخصصان، نخبگان و اندیشمندان را دعوت نکنید تا برای آینده برای شما کار کنند گرفتار می‌شوید و در وضعیت حال متوقف می‌شوید.

رادان عنوان کرد: برای سه سال دیگر اگر شما تهدیدی را می‌توانید تصور کنید و تجهیزاتی را برای آن زمان تصور نکنید آینده خیلی زود می‌رسد و شما عقب خواهید افتاد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1087682