wearex
20 دی 1401 - 18:33

افتخار من خدمت به مردم بوده است

فرمانده سابق کل انتظامی کشور با بیان اینکه در هشت سال گذشته همواره کوشیدم تا تدابیر معظم له را اجرایی کنم، گفت: افتخار من خدمت به مردم بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین اشتری در نشست فصلی فرماندهان، معاونان و رؤسای فراجا گفت: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و ارواح طیبه شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت و شهیدان مظلوم انتظامی به ویژه مدافعان امنیت حوادث اخیر درود و رحمت می‌فرستیم و برای فرماندهی معظم کل قوا " مدظله العالی" آرزوی طول عمر توأم با صحت و سلامتی داریم.

فرمانده سابق کل انتظامی کشور افزود: خدای بزرگ را شاکر و سپاسگزارم که توفیق داد تا سال‌های متمادی در سمت‌های مختلف در انتظامی کشور خدمت کنم؛ خصوصاً قریب به هشت سال فرماندهی فراجا که انشاالله مورد رضایت خداوند قرار گرفته باشد.

اشتری بیان کرد: از رهبر بزرگوار و فرمانده معظم کل قوا مدظله العالی که با حسن اعتماد، تدابیر، رهنمودها و حمایت‌های بزرگوارانه خویش این توفیق را برای سرباز کوچک خود فراهم ساختند نیز از صمیم قلب تشکر و قدردانی می‌کنم.

فرمانده سابق کل انتظامی کشور ادامه داد: در هشت سال گذشته همواره کوشیدم تا تدابیر معظم له را با همراهی و همکاری آحاد فرماندهان، معاونان و مدیران سازمان انتظامی کشور و نیروهای خدوم پلیس اجرایی کنم و خداوند را از ابراز رضایتمندی مقام معظم رهبری در خاتمه این مأموریت دشوار شاکرم و سجده شکر به جا می‌آورم.

وی با مروری بر وقایع و مأموریت‌های هشت سال گذشته عنوان کرد: در مقاطع گوناگون این هشت سال شاهد حوادث کم نظیر و بی نظیری مانند بحران‌های سال ۹۶، ۹۷، ۱۴۰۱ و دوران سخت شیوع ویروس کرونا بودیم که خوشبختانه فراجا توانست در همه آزمون‌ها سربلند بیرون بیاید.

اشتری دستاوردها و موفقیت‌های فراجا را در طی سال‌های فرماندهی خود در این سازمان را مرهون ایثارگری و تلاش شبانه روزی آحاد نیروهای پلیس از مرز تا مرکز دانست و خاطرنشان کرد: همواره منویات و تدابیر مقام معظم رهبری " مدظله العالی" را نصب العین راه خود قرار داده تا رضایت مندی ایشان را کسب کنیم که خداوند را هزاران بار شاکرم که پایان این مأموریت به رضایت‌مندی معظم له از سرباز کوچک خود منتج شد.

وی با تاکید بر اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، تاکید کرد: افتخار من خدمت به مردم بوده است و نیتی جز خدمت به مردم و کسب رضایت مقام معظم رهبری را نداشته ام و افتخار می‌کنم هشت سال از عمر خود را در سمت فرمانده کل انتظامی، وقف امنیت و آسایش مردم عزیز کردم و در این راه از هیچ تلاش و کوششی فروگذاری نکردم.

اشتری افزود: باید از همکاری و همدلی دو سازمان مهم عقیدتی، سیاسی و حفاظت اطلاعات فراجا تشکر کنم که همیشه مانند دو بال مؤثر برای رشد و تعالی این سازمان، کمک و همراهی ام کردند و با هماهنگی و همدلی که میان همه ما وجود داشت تلاش کردیم با فرهنگ برادری و اخوت، مأموریت‌ها را به نحو شایسته ای انجام دهیم.

فرمانده سابق کل انتظامی کشور با اشاره به انتصاب سردار احمدرضا رادان به عنوان فرمانده کل انتظامی کشور اظهار کرد: خرسندم که ادامه این مسیر به فرماندهی مجاهد، انقلابی، مؤمن، شایسته و کارآزموده واگذار شده است و مطمئنم که با لطف خداوند متعال و همکاری مدیران و فرماندهان و کارکنان فراجا موفقیت‌های بزرگ‌تری پیش روی این سازمان خواهد بود.

اشتری تاکید کرد همه باید از فراجا حمایت و پشتیبانی کنند؛ امنیت نعمتی عظیم و سرمایه‌ای بزرگ است که برای کشور عزت و اقتدار آفرین است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 968473